VLOGI
2022.09.12 16:54

Rosyjska pułapka na Papieża

Ten artykuł, tak jak wszystkie teksty na christianitas.org publikowany jest w wolnym dostępie. Aby pismo i portal mogły trwać i się rozwijać potrzebne jest Państwa wsparcie, także finansowe. Można je przekazywać poprzez serwis Patronite.plZ góry dziękujemy.

Tomasz Rowiński i Paweł Grad w rozmowie pt. "Rosyjska pułapka na Papieża". Przed laty opublikowaliśmy numer naszego pisma o medialnej "Pułapce na papieża", dziś zastanawiamy się czy nie mamy do czynienia z nową jej postacią.


Omawiany tekst: Tomasz Rowiński, Papież jako wydarzenie, "Christianitas", nr 52, 2013.

 

----- 

Drogi Czytelniku, prenumerata to potrzebna forma wsparcja pracy redakcji "Christianitas", w sytuacji gdy wszystkie nasze teksty udostępniamy online. Cała wpłacona kwota zostaje przeznaczona na rozwój naszego medium, nic nie zostaje u pośredników, a pismo jest dostarczane do skrzynki pocztowej na koszt redakcji. Co wiecej, do każdej prenumeraty dołączamy numer archiwalny oraz książkę z Biblioteki Christianitas. Zachęcamy do zamawiania prenumeraty już teraz. Wszystkie informacje wszystkie informacje znajdują się TUTAJ.


Redakcja

Christianitas - pismo na rzecz ortodoksji